Keräyspiirien yhteystiedot

Keräyspiirien yhteystiedot

Espoon-Kauniaisten keräyspiiri
Piiripäällikkö Tuija Koivu p. 0400-910 315, tuija.koivu@luukku.com
Keräystili: FI62 1555 3000 1093 23

Etelä-Karjalan keräyspiiri
Piiripäällikkö Leena Ristimäki p. 050-5535054, leena.ristimaki8@luukku.com
Keräystili: FI96 1555 3000 1086 14

Etelä-Pohjanmaan keräyspiiri
Piiripäällikkö Pertti Kortesniemi p. 050-5176 396, ep.sotaveteraanipiiri@netikka.fi
Keräystili:FI20 1555 3000 1087 21

Helsinki-Vantaan keräyspiiri
Piiripäällikkö Viljo Lehtonen p. 050-5642 088, viljo.lehtonen@elisanet.fi
Keräystili: FI02 1555 3000 1087 54

Itä-Uusimaan keräyspiiri
Piiripäällikkö Aimo Tilsala p. 040-5079 345, aimo.tilsala@msoynet.com
Keräystili: FI40 1555 3000 1093 31

Kainuun keräyspiiri
Piiripäällikkö Petteri Seppänen p. 040-8429 102, petteri.seppanen@raja.fi
Keräystili: FI19 1555 3000 1087 39

Kanta-Hämeen keräyspiiri
Piiripäällikkö Pertti von Hertzen p. 03-675 6839, 040-5817 778, kanta-hameen.svp@sotaveteraaniliitto.fi
Keräystili: FI54 1555 3000 1087 88

Keski-Pohjanmaan keräyspiiri
Piiripäällikkö Antti Roiko-Jokela p. 044-5131 550, antti.roikojokela@gmail.com
Keräystili: FI12 1555 3000 1086 71

Keski-Suomen keräyspiiri
Piiripäällikkö Kari Kilpeläinen p. 040-4863 254, karia.kilpelainen@luukku.com
Keräystili: FI10 1555 3000 1088 04

Keski-Uusimaan keräyspiiri
Piiripäällikkö Lassi Paavonkallio p. 040-5123 358, lassi.paavonkallio@lp-mercatura.fi
Keräystili: FI52 1555 3000 1086 30

Kymenlaakson keräyspiiri
Piiripäällikkö Toivo Hartikainen p. 05-375 3383, 0400-655 283, kymenlaakson.svp@sotaveteraaniliitto.fi
Keräystili: FI88 1011 3000 2556 94

Lahden keräyspiiri
Seppo Vohlonen p. 03-7632374, 0400-327 357, vohlonen@phnet.fi
Keräystili: FI32 1555 3000 1087 96

Lapin keräyspiiri
Martti Koskela p. 040-512 6070, marttij.koskela@gmail.com
Keräystili: FI96 1011 3000 2557 44

Länsi-Uusimaan keräyspiiri
Juhani Ranta p. 0500-817 373 , juhani.ranta@elisanet.fi
Keräystili: FI77 1555 3000 1087 62

Pirkanmaan keräyspiiri
Tuomo Koiranen p. 050-4422 545, sotaveteraanitoimisto.koiranen@gmail.com
Keräystili: FI94 1555 3000 1087 47

Pohjois-Karjalan keräyspiiri
Ilkka Savolahti p. 050-5380 085, ilkka.savolahti@luukku.com
Keräystili: FI55 1555 3000 1087 70

Pohjois-Pohjanmaan keräyspiiri
Raimo Sevón p. 08-3112 066, 040-587 5827, pohjois-pohjanmaan.svp@sotaveteraaniliitto.fi
Keräystili: FI20 1555 3000 1094 97

Pohjois-Savon keräyspiiri
Eija Iivarinen p. 017-2623099, 050-4094 642, pohjois.savo.svp@sotaveteraaniliitto.fi
Keräystili: FI85 1555 3000 1088 12

Pohjois-Uusimaan keräyspiiri
Olavi Kurko p. 0400-756 756, olavi.kurko@gmail.com
Keräystili: FI56 1555 3000 1086 55

Satakunnan keräyspiiri
Seppo Heino p. 040-5721 665, satakunnan.svp@sotaveteraaniliitto.inet.fi
Keräystili: FI42 1555 3000 1087 13

Suur-Savon keräyspiiri
Markku Tarvainen p. 044-2984 051, matarvai@surffi.fi
Keräystili: FI63 1555 3000 1088 20

Södra Finlands distrikt
Solveig Hyöty p. 050-4951 340, sodrafinlands.kvd@sotaveteraaniliitto.fi
Keräystili: FI84 1555 3000 1093 15

Vaasan keräyspiiri
Tuula Harjunpää p. 06-3126061, 050-5117 284, vaasan.svp@sotaveteraaniliitto.fi
Keräystili: FI09 1555 3000 1093 07

Varsinais-Suomen keräyspiiri
Osmo Suominen p. 02-233 3602, 0400-908 314, ojs@luukku.com
Keräystili: FI21 1555 3000 1086 06